Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

Lojëra Interneti Pa Hentai Pa U Zgjuar

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Uak Fu Është Versioni I Pistë I Uakfusë.

Ke parë Ndonjëherë Uakfun apo ke luajtur ndonjë nga lojrat që frymëzohen nga seritë? E pra, në rast se ju nuk keni, ju jeni të humbur jashtë. Kjo seri është shumë popullore mes tifozëve të MLP-së, sepse ka të njëjtën ndjesi dhe vjen me karaktere antro që janë kaq të bukura. Mund ta shohësh Në Netflix sot. Nuk po mundohem të bëj një fushatë reklamash për serinë E Uakfu-së apo lojrat që kanë dalë nga historia, por besoj se loja e ardhshme e pornos që kemi për ty do të jetë shumë më emocionuese nëse do të shohësh disa episode nga historia origjinale.

Por pa marrë parasysh nëse e bën apo jo, jam i sigurt se do të të pëlqejë parodia e pornos. Kjo lojë është e bukur dhe e pistë në të njëjtën kohë. Ishte vetëm çështje kohe derisa dikush t'i nxjerrë ato princeshat e adhurueshme nga historia origjinale që t'i bëjë ato kurva në universin e lojrave të të rriturve. Dhe rezultati është i shkëlqyer. Kjo lojë vjen me grafikë të bukura ëndrrash, karaktere të adhurueshme dhe seks lesbike që do ta derdhësh sonte. E kam parë këtë lojë të rekomanduar në shumicën e komuniteteve Të Mia Të Vogla Poni para se ta luaj për herë të parë., Komuniteti broni e do këtë lojë për nivelin e bukurisë që mund të krahasohet me admirueshmërinë e vajzave të ponit. Dhe tani ju mund të pyesni veten pse ne promovojmë këtë lojë dhe pse kemi krijuar një vend të dedikuar për të. E pra, kjo është për shkak se kjo është një nga lojrat klasike nga epoka E Flash. Dhe meqë lojrat Flash nuk janë më një gjë, ne donim që kjo lojë e çuditshme të mbante gjallë duke e emuluar atë në serverin tonë dhe për të sjellë atë përsëri tek njerëzit në një version HTML5. Lexoni më shumë se pse dhe si ne e bëmë atë në paragrafët e ardhshëm.

Dridhja Në Seks Është E Drejtë.

E di se çfarë i duhet botës së lojrave të seksit online në këtë moment? Pak madhështi dhe një aksion lezbikesh. Edhe pse ne jetojmë në epokën e pornos magjepsëse, nuk ka shumë nga ato në botën e lojrave. Gjithçka ka të bëjë me lojrat e seksit përbindësh, simulatorët E BDSM dhe incesti. Dhe kur vjen puna te seksi lesbike, nuk ka shumë lojra për të bërë. Loja e të Zgjuarve është loja e përsosur për të zgjidhur të dy këto çështje. Është një lojë magjepsëse lezbike në të cilën personazhet janë të adhurueshëm dhe mënyra se si pallohen është pasionante dhe sensuale. Është loja perfekte për të të dhënë një pushim nga të gjitha pisllëqet.

Historia sillet rreth personazheve më të nxehtë në serinë E Uakfuzit, posaçërisht Princesha dhe Roja E saj Evangjelika. Do të të lë ta gjesh se kush është i pari dhe kush është fundi i kësaj takimi lezbik. Këta të dy kanë patur gjithmonë një lloj tensioni midis tyre në serinë origjinale, dhe kjo lojë është vendi ku ky tension është prishur. Në këtë lojë do të shijosh një marrëdhënie lesbike midis dy personazheve. Asgjë më shumë, asgjë më pak. Vetëm akcion i ftohtë prapa që do të të bëjë të buzëqeshësh dhe ta derdhësh.

Një Roman I Vërtetë Vizual Në Botën E Lojërave Porno

Kur vjen puna te loja, Nuk ka afër Askujt me Pallim Të Kotë. Loja është në thelb një roman vizual në të cilin historia shkon më tej në komandën tënde, por ti nuk do të jesh në gjendje të marrësh pjesë në veprim. Ju jeni shikuesi i tretë i partisë që i pëlqen aksioni. Seksi është shumë i mirë. Ata përfshinin të gjitha llojet e lidhjeve lezbike në të, por gjithashtu dolën me një histori për të lidhur të gjitha momentet. Do të jesh në gjendje të lexosh një histori të bukur me dialog të shkruar mirë në Seks. Do ta kontrollosh historinë nga qoshet e poshtme të ekranit., Mund ta bësh të shkojë në kohë reale ose mund të shpejtosh dialogun për të kërcyer në skenat e seksit. Në të njëjtën kohë, ju gjithmonë mund të shkoni prapa në histori kur ju dëshironi të shijoni diçka për herë të dytë ose kur ju lënë historinë për seks por pastaj ju e kuptoni se historia do ta bëjë seksin më intensive. Pra, kjo nuk është një lojë për lojtarët e fortë. Kjo është më shumë një pushim nga lojrat, sepse kur ju duhet të ktheni mbrapa dhe të bëni lojën punë për të ju kënaqur.

Një Lojë E Re NË HTML5

Gjithkush ishte aq i shpejtë për të thënë lamtumirë për Lojrat E Pornos Së Flash, pa kuptuar se ka kaq shumë tituj që na bënë të lumtur gjatë viteve dhe pa të cilat vitet tona dhe 2010 do të ishin shumë më të mërzitshme. Ky është misioni ynë në botën e lojrave porno të forta. Duam t'i bëjmë homazh epokës së Pornos Së Flash-it duke mbajtur disa nga klasikët e kultit gjallë. Dhe Një Nga Ata Është I Zgjuari. Ne e morëm lojën dhe i thamë ekipit tonë të programuesve të ndryshonin disa gjëra në mënyrë që lojtarët modernë të mund ta shijonin atë sot. E kemi lojën në vendin tonë tani dhe mund ta luash nga të gjitha pajisjet., Çdo vend tjetër në të cilin ne kërkuam lojën po ofron vetëm versionin E vjetër Flash, i cili përveç faktit që nuk do të punonte në celular, tani nuk po funksionon fare sepse shumica e shfletuesve kanë rënë në lojë. Megjithatë, në faqen tonë mund ta luash këtë lojë NË PC, Mac compjuter, në iPhone, iPad dhe në çdo pajisje mobile që ka në android. Do ta luani lojën direkt në shfletuesin tuaj pa shkarkime dhe pa këste. Por më e mira nga të gjitha, do ta luash falas. Ju nuk keni nevojë për të hyrë në sajt ose ndonjë gjë., Vetëm lojëra të lira hentai me lezbiket më të bukura që na ka dhënë bota e kafshëve.

Luaj Falas Tani